Lietošanas noteikumi


SIA "Sleep8 Baltic" un tā saistītie uzņēmumi ("Askona", "Sleep.8", "mēs" vai "mēs") sniedz tiešsaistes un mobilos pakalpojumus, tostarp, bet ne tikai, mobilo aplikāciju Sleep.8, ko mitina vai kas tiek mitināta tās vārdā. punktā Sleep.8 paredzēts, lai patērētājs uzlabotu Sleep.8 piedāvāto personīgās fitnesa un ķermeņa uzraudzības elektronisko produktu lietošanu ("Sleep.8 produkti"). ŠĪ IR JURIDISKĀ LĪGUMS STARP JUMS UN SIA "Sleep8 Baltic" UN PĀRVALDĒ JŪSU SLEEP LIETOŠANU.8 MOBILĀ LIETOJUMS UN SLEEP.8 PRODUKTI. Ja jūs piekrītat un ievērojat šos lietošanas noteikumus ("Lietošanas noteikumi"), Sleep.8 ar šo piešķir jums ierobežotu, neekskluzīvu licenci Sleep.8 mobilās lietojumprogrammas izmantošanai, kā norādīts šeit. Termini “jūs” un “lietotājs” attiecas uz visām fiziskām un juridiskām personām, kas piekļūst mobilajai lietojumprogrammai Sleep.8.Ar savu apstiprinošo darbību, reģistrējoties un/vai izmantojot mobilo lietojumprogrammu Sleep.8, jūs apliecināt savu piekrišanu šiem lietošanas noteikumiem un mūsu konfidencialitātes politikai un atļauju Sleep.8 sazināties ar jums elektroniski saistībā ar Sleep.8 produktiem un mobilo lietojumprogrammu Sleep.8.
Lietošanas noteikumu izmaiņas

 

Mēs laiku pa laikam varam veikt izmaiņas Lietošanas noteikumos. Sleep.8 mājaslapā būs pieejama saite uz jaunākajiem lietošanas noteikumiem, un lietošanas noteikumu apakšā norādīsim "Jaunākā atjauninājuma" datumu. Mēs varam arī ievietot īpašu paziņojumu mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8 vai paziņot par būtiskām izmaiņām pa e-pastu. Turpinot lietot Sleep.8 mobilo lietojumprogrammu pēc šādu izmaiņu publicēšanas, jūs piekrītat Grozītajiem lietošanas noteikumiem.
Prasības Sleep.8 mobilās aplikācijas lietošanai

 

Mobilā aplikācija Sleep.8 ir pieejama personām no 18 gadu vecuma.

 

Lai pilnībā izmantotu mobilo lietojumprogrammu Sleep.8, ir nepieciešami saderīgi Sleep.8 produkti, piekļuve internetam un noteikta programmatūra; var būt nepieciešami periodiski atjauninājumi; un to var ietekmēt šo faktoru darbība. Mobilā lietojumprogramma Sleep.8 nav garantēta trešās puses produktu vai pakalpojumu piedāvājuma daļa, un neviena trešās puses produkta vai pakalpojuma iegāde vai iegūšana netiks uzskatīta par tādu, kas atspoguļo vai garantē jums piekļuvi mobilajai lietojumprogrammai Sleep.8. .

 

Lūdzu, skatiet tālāk esošo sadaļu “Piesardzības pasākumi”, lai uzzinātu ieteicamos piesardzības pasākumus saistībā ar Sleep.8 produktu un mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 lietošanu.
aģentūra

 

Jūs apliecināt, ka izmantojat mobilo lietojumprogrammu Sleep.8 paredzētajam mērķim. Ja reģistrējaties vai izmantojat mobilo lietojumprogrammu Sleep.8 uzņēmuma vai citas organizācijas vārdā, jūs apliecināt, ka jums ir tiesības ar savām darbībām saistīt savu darba devēju.
Piesardzības pasākumi

 

Mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8 atrodamais saturs ir paredzēts tikai informatīviem nolūkiem, un tas nav paredzēts, lai aizstātu attiecības starp jums un jūsu ārstu vai citu medicīnas pakalpojumu sniedzēju. Mēs neesam licencēti medicīniskās aprūpes sniedzēji, un mums nav pieredzes jebkāda veida medicīnisko stāvokļu diagnostikā, pārbaudē vai ārstēšanā, kā arī noteiktu vingrinājumu ietekmes uz medicīnisko stāvokli noteikšanā. Jums vienmēr jākonsultējas ar ārstu pirms fitnesa programmas uzsākšanas, diētas maiņas vai, ja jums ir kādi jautājumi par veselības stāvokli. Nekad neignorējiet profesionālus medicīniskus ieteikumus un neaizkavējiet to meklēšanu kaut ko tādu, ko esat lasījis mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8 vai izmantojot to. Pirms jebkādu apmācību norādījumu izpildes, ko saņemat, izmantojot mobilo lietojumprogrammu Sleep.8, vai piedalīšanās pasākumā, par kuru tiek paziņots mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8, konsultējieties ar savu ārstu. Ne visi Sleep.8 mobilajā aplikācijā aprakstītie vingrinājumi vai aktivitātes ir piemēroti ikvienam. Jums jāsaprot, ka, piedaloties jebkurā vingrinājumā vai vingrojumu programmā, pastāv fiziskas traumas un/vai nāves iespēja. Ja domājat, ka jums varētu būt neatliekama medicīniskā palīdzība, nekavējoties sazinieties ar savu ārstu vai vietējās veselības klīnikas. Ja jūtat diskomfortu vai sāpes, nekavējoties pārtrauciet darbību, kas izraisa šādu diskomfortu vai sāpes. Cilvēkiem, kuriem ir 1. tipa cukura diabēts vai citi nelabvēlīgi medicīniski vai uztura stāvokļi, nevajadzētu izmantot mobilo lietojumprogrammu Sleep.8, ja vien šādu lietošanu nenosaka un rūpīgi neuzrauga ārsts. Izmantojot mobilo aplikāciju Sleep.8, jūs apliecināt, ka esat saņēmis ārsta piekrišanu piedalīties programmās, treniņos, vingrinājumos un aktivitātēs, kas aprakstītas mobilajā aplikācijā Sleep.8.

 

Mēs neesam atbildīgi par veselības problēmām, kas var rasties no apmācību programmām, produktiem vai notikumiem, par kuriem jūs uzzinājāt, izmantojot mobilo aplikāciju Sleep.8. Ja iesaistāties kādā vingrojumu programmā, ko saņemat vai uzzināt, izmantojot mobilo aplikāciju Sleep.8, jūs piekrītat, ka to darāt uz savu risku un brīvprātīgi piedalāties šajās aktivitātēs.
Informācija par mobilo aplikāciju Sleep.8

 

Mēs cenšamies sniegt noderīgu un precīzu informāciju par mobilo lietojumprogrammu Sleep.8, taču mēs nesniedzam nekādu apstiprinājumu, apliecinājumu vai garantiju par informāciju, pakalpojumiem vai ieteikumiem, kas ir pieejami, izmantojot Sleep.8 mobilo lietojumprogrammu. Mēs neesam atbildīgi par informācijas, ko saņemat, izmantojot mobilo aplikāciju Sleep.8, precizitāti, uzticamību, efektivitāti vai pareizu izmantošanu. Ja paļaujaties uz kādu informāciju, ko sniedz Sleep.8, Sleep.8 un SIA "Sleep8 Baltic" darbinieki vai citi, kas parādās Sleep.8 mobilajā aplikācijā vai sniedz saturu tajā, jūs to darāt tikai un vienīgi uz savu risku.
Lietotāju radīts saturs

 

Ievērojot to, ka Sleep.8 ievēro konfidencialitātes iestatījumus, kurus atlasāt mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8, jūs ar šo piešķirat uzņēmumam Sleep.8 pastāvīgu, neatsaucamu, neekskluzīvu, vispasaules bezatlīdzības licenci ar tiesībām uz apakšlicenci, reproducēt, izplatīt, pārraidīt, publiski izpildīt, publiski demonstrēt, digitāli izpildīt, modificēt, izveidot atvasinātus darbus un citādi izmantot un komerciāli izmantot jebkuru tekstu, fotogrāfijas vai citus datus un informāciju, ko iesniedzat mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8 (kopā " Lietotāja radīts saturs") jebkuros plašsaziņas līdzekļos, kas pašlaik ir vai turpmāk tiek izstrādāti, tostarp bez ierobežojumiem vietnēs, audio formātā un jebkurā drukātā medija formātā. "Lietotāju ģenerēts saturs" ietver, bet ne tikai, saturu, kas ievietots ziņojumu dēļu ziņās, emuāros, žurnālos, ēdienu un recepšu iesniegumos un lietotāju komentāros. Ja Sleep.8 ievēro konfidencialitātes iestatījumus, kurus atlasāt mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8, jūs ar šo atsakāties no jebkādām publicitātes un privātuma tiesībām attiecībā uz Lietotāja radīto saturu un jebkurām citām juridiskām vai morālām tiesībām, kas varētu liegt Sleep.8 izmantošanu. Lietotāja radītā satura vai pieprasīt jūsu atļauju, lai Sleep.8 izmantotu lietotāja radīto saturu. Jūs piekrītat neizvirzīt nekādas pretenzijas pret Sleep.8 vai tā apakšlicences īpašniekiem, neatkarīgi no tā, vai tās ir balstītas uz deliktu, līgumu vai citu juridisku teoriju saistībā ar to, kā Sleep.8 vai tā apakšlicences īpašnieki izmanto Lietotāja radīto saturu saskaņā ar jūsu konfidencialitātes iestatījumiem, un ar šo jūs atbrīvojat Sleep.8 un tā apakšlicences īpašniekus no jebkādām šādām pretenzijām. Jūs apliecināt, ka jūsu lietotāja radītais saturs: (1) nepārkāps nevienas trešās puses autortiesības, patentu, preču zīmi, komercnoslēpumu vai citas īpašumtiesības; (2) nepārkāps nevienu likumu, statūtu, rīkojumu vai noteikumu; (3) nebūs neķītrs vai nesatur bērnu pornogrāfiju; (4) nesaturēs nekādus vīrusus, tārpus, bumbas ar laika degli vai citu datorprogrammu kodu, kas ir paredzēts, lai sabojātu, kaitīgi traucētu, slepus pārtvertu vai atsavinātu jebkuru sistēmu, datus vai informāciju; (5) nepārkāps nevienas trešās personas tiesības uz publicitāti vai privātumu; un (6) nebūs apmelojošs, nelikumīgi draudošs vai aizskarošs, nekādā veidā kaitīgs nepilngadīgajiem vai kā citādi aizskarošs vai nepiemērots. Jūs esat atbildīgs par visu likumu ievērošanu, kas attiecas uz jūsu Lietotāja radīto saturu.
Reģistrācija un parole

 

Jūs esat atbildīgs par savas pieteikšanās informācijas un paroles konfidencialitātes saglabāšanu. Jūs esat atbildīgs par visiem savas pieteikšanās informācijas izmantošanas veidiem neatkarīgi no tā, vai esat to pilnvarojis. Jūs piekrītat nekavējoties informēt mūs par jebkādu jūsu pieteikšanās informācijas vai paroles neatļautu izmantošanu. Sleep.8 nevar un neuzņemas nekādu atbildību vai saistības par informāciju, ko iesniegusi kāda persona, kas krāpnieciski piekļuvusi jūsu Sleep.8 kontam, vai par to, ka kāda trešā puse krāpnieciski izmanto vai ļaunprātīgi izmanto jūsu iesniegto informāciju.

 

Jūs apliecināt, ka informācija, ko sniedzat par sevi, kā prasīts Sleep.8 konta reģistrācijas veidlapā ("Reģistrācijas dati"), ir precīza un pilnīga, un piekrītat atjaunināt sava konta informāciju, ja nepieciešams, tostarp nodrošināt Sleep.8 savu pašreizējo e-pasta adresi, lai jūs varētu saņemt paziņojumus un citus ar kontu saistītus paziņojumus.
Mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 īpašumtiesības

 

Izņemot lietotāja ģenerēto saturu, mobilā lietojumprogramma Sleep.8 un visi tās aspekti, tostarp visas tajā esošās autortiesības, preču zīmes un citas intelektuālā īpašuma tiesības, pieder Sleep.8 vai tā licences devējiem. Jūs atzīstat, ka mobilā lietojumprogramma Sleep.8 un jebkura pamatā esošā tehnoloģija, kas tiek izmantota saistībā ar mobilo lietojumprogrammu Sleep.8, satur Sleep.8 intelektuālo īpašumu un patentētu informāciju. Jūs nedrīkstat reproducēt, izplatīt, modificēt vai izveidot atvasinātus darbus, publiski parādīt (tostarp ierāmējot jebkuru saturu) vai komerciāli izmantot jebkuru mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 daļu, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams, lai skatītu tajā esošo saturu un izveidotu saprātīgu skaitu. šāda satura daļu kopijām (bez modifikācijām) jūsu personiskai, nekomerciālai lietošanai. Visas tiesības uz mobilo lietojumprogrammu Sleep.8, ko Sleep.8 jums nav skaidri piešķīris, patur Sleep.8 un tā licences devēji.

 

Ja pārkāpjat kādu no šiem lietošanas noteikumiem, jūsu atļauja izmantot mobilo lietojumprogrammu Sleep.8 automātiski tiek pārtraukta, un jums nekavējoties jāiznīcina visas kopijas, kuras esat izveidojis no jebkuras mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 daļas.
E-pasta noteikumi

 

Daži no mūsu lietotājiem padarīs pieejamas savas e-pasta adreses, ja vēlas sarunāties ar citiem lietotājiem ar līdzīgām interesēm vai mērķiem. Ja izmantojat šo informāciju, jūs piekrītat nepārsūtīt "surogātpastu" vai citus nevēlamus aicinājumus, vai jebkādu materiālu, kas ir uzmācīgs, draudošs, aizskarošs, neķītrs, aizskarošs, kaitīgs, apmelojošs, aizskar citas personas privātumu, pārkāpj citas personas intelektuālā īpašuma tiesības, vai nelikumīgi. Lietotājiem, kuri tiek atrasti, izmantojot e-pasta informāciju šādā veidā, var tikt pārtraukta viņu lietotāju kontu darbība. Mēs neesam atbildīgi par to e-pasta ziņojumu saturu, ko jums nosūtījuši mūsu lietotāji vai trešās puses.
Lietotāja atlīdzība miega režīmā.8

 

Pēc mūsu pieprasījuma jūs piekrītat aizstāvēt, atlīdzināt un paturēt Sleep.8 un tā partnerus, saistītos uzņēmumus, pakalpojumu sniedzējus, licences devējus, amatpersonas, direktorus, darbiniekus un aģentus nekaitīgus pret jebkuriem zaudējumiem, saistībām, bojājumiem un izmaksām, tostarp bet neaprobežojoties ar saprātīgām juridiskām un grāmatvedības maksām, kas izriet no jebkādām pretenzijām, darbībām vai prasībām saistībā ar vai, iespējams, ir saistītas ar: (a) mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 lietošanu, tostarp jebkādu lietotāja radītu saturu, ko ievietojat, glabājat, reproducējat , parādīt vai izplatīt, izmantojot mobilo lietojumprogrammu Sleep.8; (b) jūs pārkāpjat Lietošanas noteikumus; vai (c) jūsu intelektuālā īpašuma vai citu trešo pušu tiesību vai piemērojamo tiesību aktu pārkāpums saistībā ar mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 lietošanu. Mēs paturam tiesības pārņemt kontroli pār jebkuru trešās puses prasību aizstāvību, uz kuru jūs atlīdzināsit, un tādā gadījumā jūs sadarbosities ar mums, lai izvirzītu un pieejamos aizsardzības līdzekļus.
Lietotāja uzvedība

 

Ja konstatēsim, ka kāds lietotājs Sleep.8 mobilo lietojumprogrammu neizmanto atbildīgi, mums ir tiesības (bet ne pienākums) noņemt, rediģēt, bloķēt vai dzēst šāda lietotāja pārraidi, lietotāja radīto saturu vai miega režīma lietošanu. 8 mobilā aplikācija. Mums ir arī tiesības (bet ne pienākums) apturēt vai pārtraukt jūsu piekļuvi kopienas lapām vai citām mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 daļām un to izmantošanu, vai dzēst informāciju, ko esat ievietojis mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8 bez iepriekšēja brīdinājuma. brīdināt, ja pēc mūsu ieskatiem veicat kādu darbību, par kuru mēs uzskatām, ka: (a) pārkāpj jebkuru lietošanas noteikumu noteikumu, (b) pārkāpj kopienas vadlīnijas, (c) ir aizskaroši citiem lietotājiem, (d) pārkāpj Sleep.8 vai trešo pušu tiesības, vai (e) var izraisīt Sleep.8 atbildību. Neierobežojot iepriekš minēto, pēc jūsu konta darbības pārtraukšanas vai piekļuves Sleep.8 mobilajai lietojumprogrammai mēs varam dzēst visu lietotāja radīto saturu un citu informāciju, kas saistīta ar jūsu kopienas lapām. Ja Sleep.8 ir aizdomas, ka jūsu reģistrācijas dati ir neprecīzi vai nepilnīgi, mēs varam apturēt vai pārtraukt jūsu konta darbību.
Izmaiņas mobilajā aplikācijā Sleep.8

 

Sleep.8 var mainīt vai pārtraukt, uz laiku vai pastāvīgi, jebkuru Sleep.8 mobilās lietojumprogrammas funkciju vai komponentu jebkurā laikā bez papildu brīdinājuma. Turklāt mēs varam, nebrīdinot attiecīgo lietotāju, pārtraukt atsevišķu kopienas lapu darbību, kas ir bijušas neaktīvas vairāk nekā 30 dienas, bet mums nav pienākuma to darīt. Jūs piekrītat, ka Sleep.8 nav atbildīgs jums vai nevienai trešajai pusei par jebkādām Sleep.8 mobilās lietojumprogrammas funkcijas vai komponenta izmaiņām, apturēšanu vai pārtraukšanu.
Trešo pušu pakalpojumi

 

Mobilā lietojumprogramma Sleep.8 var nodrošināt saites vai atsauces uz trešo pušu pārvaldītajām vietnēm. Mēs neuzraugām un nepētām šādas vietnes, un mēs neesam atbildīgi par šādu vietņu saturu, funkcionalitāti vai praksi. Saišu uz trešo pušu vietnēm iekļaušana mūsu mobilajā lietojumprogrammā Sleep.8 nenozīmē, ka mēs apstiprinām vai apstiprinām saistīto vietni. Ja nolemjat pamest mūsu mobilo lietojumprogrammu Sleep.8 un piekļūt šīm trešo pušu vietnēm, jūs to darāt uz savu risku. Sleep.8 iesaka izlasīt šo trešo pušu vietņu lietošanas noteikumus un konfidencialitātes politikas (ja tādas ir). Jūs piekrītat, ka Sleep.8 nav atbildīgs par jebkāda veida bojājumiem vai zaudējumiem, kas radušies, izmantojot trešās puses vietni.
Satura un garantijas atruna

 

LIETOTNES SLEEP.8 UN PRODUKTU NODROŠINĀS SLEEP.8 UN TĀ AIZFILĒJUMI "KĀDI IR". NE SLEEP.8, NE TĀS PARTNERI, PIEGĀDĀTĀJI VAI SAISTĪTIE UZŅĒMUMI NESNIEDZ JEBKĀDAS VEIDA APLIECINĀJUMUS VAI GARANTIJAS ATTIECĪBĀ UZ SLEEP.8 LIETOTNES UN PRODUKTA DARBĪBAS DARBĪBU, TĀS INFORMĀCIJAS VAI PIEPRASĪGA INFORMĀCIJA. SLEEP.8 LIETOTNE UN PRODUKTS. TURPMĀK, SLEEP.8 UN TĀ PARTNERI ATRAIDĀS VISĀM GARANTIJĀM ATTIECĪBĀ UZ SLEEP.8 LIETOTNI UN PRODUKTU, TIEŠĀ VAI NETIEŠĀM, IESKAITOT TIRDZNIECĪBAS, NEAPROBEŽOTĀS TIRDZNIECĪBAS UN FINANŠU PARTNERU UN TIRDZNIECĪBAS NETIEŠĀS GARANTIJAS. . TURPMĀK, SLEEP.8 NEGARANTĒ, KA LIETOTNES SLEEP.8 IZMANTOŠANA BŪS NETRAUCĒJUMI, PIEEJAMI JEBKURĀ LAIKĀ VAI NO JEBKURĀ KONKRĒTA VIETAS, DROŠAS VAI BEZ KĻŪDĀM, KAS IZMANTO 8 DEFEKTĒRU. LIETOTNE UN PRODUKTS IR BEZ VĪRUSI VAI CITIEM POTENCIĀLI KAITĪGĀM SASTĀVDAĻĀM.
Atbildības ierobežojums

 

Nekādā gadījumā negulē.8 būs atbildīgs par tiešiem, netiešiem, nejaušiem, sodīgiem vai izrietošiem zaudējumiem (ieskaitot bez ierobežojumiem, tie, kas gūti no zaudētās peļņas, zaudētiem datiem vai uzņēmējdarbības pārtraukšanas), kas izriet no lietošanas, nespējas vai rezultātiem PAR LIETOTNES SLEEP.8 UN PRODUKTU LIETOŠANU, VAI ŠĀDI BOJĀJUMI IR PAMATOTI UZ GARANTIJAS, LĪGUMA, DEKLĀTĀM VAI KĀDU CITU JURIDISKU TEORiju, UN VAI SLEEP.8 IR BŪTI PAZIŅOTS PAR ŠĀDI IESPĒJAMĪBU. SLEEP.8 KOPĒJĀS ATBILDĪBAS, KAS IZRIETAS NO SLEEP.8 VAI SAISTĪTAS AR LIETOTNIECĪBU UN PRODUKTU (NEATKARĪGI NO RĪCĪBAS VAI PRASĪBAS VEIDA, PIE., LĪGUMS, GARANTIJA, DEKLĀTĀ, STRĪGA ATBILDĪBA, CITA IEROBEŽOJUMS, NEPILNVARĪBA). LĪDZ 100 USD. SLEEP.8 SAISTĪTĀJIEM UZŅĒMUMIEM, NODROŠINĀTĀJIEM UN PARTNERIEM NAV NEKĀDAS ATBILDĪBAS, KAS RISINĀTOS NO LIETOTNES. Dažās vietās piemērojamie tiesību akti var neatļaut dažus no iepriekš aprakstītajiem ierobežojumiem, un tādā gadījumā šādi ierobežojumi uz jums var neattiekties.
Strīdu risināšana

 

Jūs piekrītat, ka jebkurš strīds starp jums un Sleep.8, kas izriet no šiem lietošanas noteikumiem, Sleep.8 produktiem vai mobilās lietojumprogrammas Sleep.8 (kopā “strīdi”), tiks risināts saskaņā ar izklāstīto šķīrējtiesas procedūru. zemāk.

 

Neformāla strīdu izšķiršana: mēs vēlamies risināt jūsu bažas, neprasot formālu juridisku lietu. Pirms prasības iesniegšanas pret Sleep.8 Jūs piekrītat mēģināt atrisināt Strīdu neformāli, sazinoties ar sleep8lv@gmail.com. Mēs centīsimies atrisināt Strīdu neoficiāli, sazinoties ar jums pa e-pastu. Ja strīds netiek atrisināts 15 dienu laikā pēc iesniegšanas, jūs vai Sleep.8 varat uzsākt oficiālu procedūru.
Ģenerālis

 

Ja kāds(-i) Lietošanas noteikumu noteikums(-i) tiks atklāts(-i) pretrunā ar likumu, tad šāds(-i) noteikums(-i) tiks interpretēts, cik vien iespējams, lai atspoguļotu pušu nodomus, pārējie noteikumi paliek spēkā pilnībā un efekts. Ja Sleep.8 neizmanto vai neīsteno jebkādas lietošanas noteikumos paredzētās tiesības vai nosacījumus, tas netiks uzskatīts par atteikšanos no šādām tiesībām vai noteikuma, ja vien Sleep.8 to rakstiski neatzīs un nepiekrīt. Šie noteikumi un nosacījumi veido visu vienošanos starp jums un Sleep.8 attiecībā uz šeit ietverto priekšmetu un aizstāj visus iepriekšējus vai vienlaicīgus mutiskus vai rakstiskus līgumus. Jūs nedrīkstat piešķirt šo līgumu nevienai citai pusei, un jebkurš mēģinājums to darīt ir spēkā neesošs.
SIA "Sleep8 Baltic"

 

Address: Ieriķu iela 3, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, Latvija, LV-1084

Post (office) adress: Rīga, Krasta iela 68a, LV-1019, Latvija

Pēdējo reizi atjaunināts: 2021-10-06